Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Stolní tenis zaujal více než čtyřicet školáků

30. prosince 2005 v 12:24 | Deník Litoměřicka |  Napsali o nás

Stolní tenis zaujal více než čtyřicet školáků

Třebívlice - V průběhu prosince probíhal na Základní škole v Třebívlicích Vánoční turnaj ředitelky školy Aranky Klupákové ve stolním tenise v kategorii mladších a starších žáků i žákyň. V jednotlivých kategoriích bylo přihlášeno přes čtyřicet účastníků a účastnic. Turnaj probíhal po skupinách. Mladší kategorie žáků byla rozdělena na skupinu A a B, kde postupovali první tři. Ze skupiny A postoupili Lukáš Hrdý, Tomáš Hrdý a Jaroslav Šindelář. Ze skupiny B Josef Svoboda, Petr Němeček a Martin Scháno. Z vítězství se nakonec radoval Svoboda. Starší kategorie žáků byla rozdělena taktéž na skupinu A a B, kde postupovali první tři. Ze skupiny A postoupili Zbyněk Hnilica, Vít Rulf a Pavel Sojčík, ze sk. B Herbert Seifert, Tomáš Novotný a Edvard Křupka. Zde si prvenství vybojoval Sojčík. V kategorii mladších žákyň a starších žákyň byla vytvořena pouze jedna skupina. Mladší žačky vyhrála Andrea Paulusová před Simonou Anderlovou a Klárou Ctiborovou. V kategorii starších žákyň se bude vzhledem k nemoci hráček pokračovat po Novém roce. Pro první tři v každé kategorii byla připravena řada cen, diplomů a sladkostí, které věnovali mj. příslušníci aktivních záloh Ústeckého kraje. Pro vítěze jednotlivých kategorií byl připraven i pohár. (ln)
Fotografie:
Mezi mladšími žáky byl nejlepší Josef Svoboda, druhý skončil Petr Němeček (vpravo) a třetí Martin Scháno.
Foto Ladislav Novák
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama