Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Vánoční turnaj ve stolním tenise

21. prosince 2005 v 19:01 | Ing. Ladislav Novák
Vánoční turnaj žáků ve stolním tenise
V průběhu měsíce prosince probíhal na Základní škole v Třebívlicích Vánoční turnaj ředitelky školy ve stolním tenise v kategorii mladších a starších žáků i žákyň.
V jednotlivých kategoriích bylo přihlášeno přes čtyřicet účastníků a účastnic.
Turnaj probíhal po skupinách. Mladší kategorie žáků byla rozdělena na skupinu A a B, kde postupovali první tři.
Ze skupiny A postoupili Lukáš Hrdý, Tomáš Hrdý a Jaroslav Šindelář. Ze skupiny B postoupili Josef Svoboda, Petr Němeček a Martin Scháno.
Starší kategorie žáků byla rozdělena taktéž na skupinu A a B, kde postupovali první tři.
Ze skupiny A postoupili Zbyněk Hnilica, Vít Rulf a Pavel Sojčík. Ze skupiny B postoupili Herbert Seifert, Tomáš Novotný a Edvard Křupka.
V kategorii mladších žákyň a starších žákyň byla vytvořena pouze jedna skupina. V kategorii mladších žákyň vyhrála Andrea Paulusová před Simonou Anderlovou a Klárou Ctiborovou. V kategorii starších žákyň vzhledem k nemoci hráček se bude pokračovat po Novém roce.
Pro první tři v každé kategorii bylo připraveno řadu cen, diplomů a sladkostí. Pro vítěze jednotlivých kategorií byl připraven pohár.
Vyhodnocení :
Kategorie mladších žáků :
1. Josef Svoboda 2. Petr Němeček 3. Martin Scháno
Kategorie starších žáků :
1. Pavel Sojčík 2. Zbyněk Hnilica 3. Edvard Křupka
Kategorie mladších žákyň :
1. Andrea Paulusová 2. Simona Anderlová 3. Klára Ctiborová
Poslední den před Vánocemi bylo provedeno vyhlášení výsledků a předání cen z rukou ředitelky školy Mgr. Aranky Klupákové. Ceny do turnaje věnovali příslušníci Aktivních záloh ústeckého kraje. Po celou dobu turnaje se hrálo fair play, na což dohlížela dvojice rozhodčích - tělocvikářů ve složení Mgr. Hana Seifertová a Ing. Ladislav Novák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama