Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Kroužek flétny

6. ledna 2006 v 9:32 | Nela Vernerová a Simona Anderlová |  Kroužky
FLÉTNA

Flétna, každý si představí naprosté ticho a soustředění na to, co se právě učí. U nás je vše jinak a to vám v mžiku povíme, vzorně poslouchejte:

Začínáme chvíli před jednou. Tedy, někdo přijde až po jedné, někdo nepřijde vůbec bez omluvy. A to už se naše paní učitelka Růženka Gaertnerová velmi rozčiluje. Jelikož ví, že ten kdo nepřijde, nic nebude umět z té hodiny, co chyběl. Ale někdy jsme až podezřele hodní, což vzbuzuje nepatřičně divný dojem. To však není pravda i když si to onen učitel myslí. Učíme se téměř ¾ hodiny, což není moc, ale nám to nevadí.
Vždy když něco umíme, okamžitě se hrneme na koncert, což nás baví, i když jsme někdy otrávení, nemyslíme to tak. Například my jsme rádi, že umíme něco navíc. Chodí tam samé dívky a jeden nepořádný chlapec. Každé úterý se naučíme novou písničku, tedy občas jenom opakujeme. Rádi se učíme těžší písničky, aby ti co nechodí, věděli, že i ty těžší písničky, když se je naučíme jsou jednoduché.
Děkujeme paní učitelce Růžence Gaertnerové za to, že má s námi trpělivost a i přes nevydařené hodiny s námi ráda stráví hodinku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama