Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Můžete rozhodnout o vítězi -Sloh u žáků 7. tříd

19. ledna 2006 v 13:56 | 7. třída |  Z prací našich žáků
Dnes zveřejňujeme práce žáků sedmé třídy. - Soutěž je ukončena !!!!
Za dvacet minut v semináři z Čj (dotované z EU ) měli zpracovat krátký úvod o vánočním zážitku.Tyto práce zveřejňujeme.
Pod tímto článkem je zveřejněna rubrika pro hlasování o nejlepší práci. Práce mají přiděleny v rámci objektivity čísla.
Pokud se Vám nějaká líbí, dejte jí hlas kliknutím na to číslo. Zde jsou zveřejněny práce. Po hlasování je zveřejníme celé i s autory. Děkujeme za poslané hlasy.
Téma - Vánoční čas
1.
Co vypráví vánoční stromeček
Jsem vánoční stromeček a budu vám vyprávět jak to se mnou bylo a ještě je. Jednoho dne o třetí adventní neděli si mě koupila jedna moc hodná rodina. Maminka ještě ten den rozhodla, že mě ozdobí. Dávali na mě krásné ozdoby a taky modrá svítící světýlka. Mamince se pořád něco nezdálo, a tak mi dala stříbrné a modré řetězy a hned jsem se mamince líbil víc. Děti měly krásné rozzářené oči. Den před Štědrým dnem děti hádaly, co by mohly dostat od Ježíška, ale nic neuhodly.
2.
Co vypráví vánoční stromeček
Jen si tak hvízdám, když mě vyruší silně se rozléhající zvuky motorové pily, které jsou slyšet několik mílí daleko. "Nevím proč, zdá se mi snad, že jdou sem? O ne! Doopravdy!" Jsou to ti, co prodávají mladé bezmocné stromky na Vánoce. "Pomoc! Oni mě přece chtějí uříznout!" Vyděšeně zmlknu a doufám, že brzy odejdou. Jenže se to stane.Už mi řežou podstavu, na které jsem držel rovnováhu. Svalím se na zem jako kupa brambor, hrozný trapásek před tolika stromy, jenže já za to přeci nemůžu. Když se vzpamatuji z té hrozné chvilky, tak myslím, že to byl jen sen. Nebyl!!! Jedu totiž společně se svými kamarády v pořádně začouzené dodávce. Za chvíli přijedeme na menší náměstí, kde stojí svázané borovice a položené smrčky. Vybrala si mě ale rodinka, která se mi zamlouvá.
3.
Co vypráví vánoční stromeček
Už zase tady je ten sníh. A přijdou ty divné stromky s nohama a začnou kácet moje kámoše. Tady je tak krásně. Doufám, že to letos nebudu já, tři roky mě přehlížely a už je to tady,,Ne, ne, jdou ke mně.Au, au, to bolí. Kam mě nesete, vždyť jsem tak mladý, nechte mě tam!!!''
4.
Co vypráví vánoční stromeček
Byl jsem s kámoši v lese. Jednoho krásného dne jsme viděli mezi padajícími vločkami nějaké dvounožce. Nevěděli jsme, co jsou zač. Blížili se k nám, byly čím dál blíž ,až byli u nás. Koukali na nás, až se to stalo. Ukázali na mě a na Karla a poté si pamatuji, jak se do mě nějaký ostrý předmět zapíchl a skácel mě. Probral jsem se až v nějaké ohradě. Karel byl ještě v bezvědomí. Rozhlédl jsem se okolo sebe a bylo tam nepočítaně dvojnožců a obhlíželi nás. Karel se probral a jak to všechno viděl, tak se zase skácel. Najednou na mě ukázal nějakej kluk a to byl poslední okamžik, kdy jsem viděl Karla.
5.
Co vypráví vánoční stromeček
Moje kariéra začala v obchodě Baumaxu , protože jsem umělý . Jednou přišel jeden pan Novák a koupil si mě. Vypadal , že je hodný , ale potom mě začal strkat do auta. A nadávat kvůli tomu, že se tam nevejdu.
6.
Co vypráví vánoční stromeček
Před Vánocemi mě uřízli v lese a o Vánocích mě začali zdobit a potom jsem se ukazoval a připadal jsem si jako věšák na bundy. Jak to bolelo, ach ty ozdoby.
7.
Co vypráví vánoční stromeček
Zítra mi nastane zase ten těžký den. Vánoce. Nejprve mě trochu sesekají, to nemám rád a strašně mě to bolí. Odnesou mě do teploučka a dají mě do stojánku, stáhnou mě tam a pak mě trochu zalejí .
8.
Co vypráví vánoční stromeček
Za pár dní jsou Vánoce, krásně sněží a je nádherná předvánoční atmosféra. Já stojím na kraji lesa, kde odjakživa rostu a říkám si: ,, Letos už by si mě mohl někdo vybrat." A další den si mě opravdu přišel uříznout nějaký člověk. Už se těším, že poznám, jaké to je být vánoční stromeček. Dny utíkají jako voda, dnes je den před Vánocemi a mí majitelé mě ozdobili nádhernými ozdobami.
9.
Co vypráví vánoční stromeček
V lese jsem sám a konečně si pro mě někdo přijde . už se těším , až budu stát v té místnosti. Je mi totiž strašně smutno i strašná zima. Až tam budu stát, uvidim, jak Vánoce ke mně běží a radují se .
10.
Co vypráví vánoční stromeček
Než začal Štědrý den,byl jsem ještě chudý, neozdobený stál jsem pořád u jiných stromků. Pak jsem se dostal do krásného domku, kde mě velice dobře ozdobili čokoládami a různými ozdobičkami.
11.
Co vypráví vánoční stromeček
Jmenuji se stromeček a mám na sobě nějaké barevné koule a nitě . Jéžišek pořad hází pode mě nějaké darky, nelibi se mi to.
12.
Co vypráví vánoční stromeček
Jmenuji se stromeček, už tuším, co pode mnou je. Jsem celý zelený, nový a barevný ozdobený krásnými barvami a mám krásné žárovičky a moc se těším, až se rozsvítím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama