Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Školní družina

4. ledna 2006 v 17:24 | Ladislava Tichá |  školní družina
Školní družina na naší škole má dvě oddělení. Obě mají v současné době naplněnou kapacitu.
První oddělení je pro děti 1. a 2. ročníku a druhé oddělení pro děti starší.
Přitom mají možnost, podle svých zájmů, přecházet mezi nimi a vybrat si činnost, která je zajímá. Spoustu činností provádějí obě oddělení společně - sportovní odpoledne v přírodě, cvičení a hry v tělocvičně, mikulášskou besídku, pololetní karneval aj.
Kromě jiných činností společně také tancují "country". Menší děti si rády samostatně hrají v prostoru družiny, rády si rozkládají různé hry a stavebnice přímo na koberci. U stolů pak ,,tvoří" - kreslí, malují, tvarují z papíru a jiných materiálů.
Děvčata tady mají svůj koutek - kuchyňku. Zde vaří, pečou, stolují a starají se o svá miminka. Chlapci si zase mohou zazávodit s autíčky, parkovat v garážích a používat různé autodráhy.

V oddělení pro starší děti mají děvčata zájem o vyšívání a ruční práce, chlapci lepí různé modely z ABC. Mimo těchto činností si hrajeme s papírem, různým přírodním materiálem, modelínou...
Kreslíme, malujeme, vybarvujeme, také luštíme křížovky na různá témata - školní vědomosti, příroda, pohádky a jejich hrdinové, povolání, ale také čeština nebo literatura. Máme-li chuť, zpíváme si za doprovodu kytary, tamburíny a dřívek, nebo písničky jen posloucháme. Někdy se díváme i na pohádku nebo film pro děti.
Zkrátka, každý si přijde na své. Abychom si jen nehráli, pečeme také cukroví a buchty při různých příležitostech pouťové kláčky, vánoční pečivo a cukroví, velikonoční bochánky a perníčky.
Také vaříme pudingy s ovocem, vyrábíme různé saláty ovocné nebo zeleninové, nebo si děláme "pohoštění" - vyrábíme pomazánky a pak jimi mažeme chlebíčky nebo jednohubky.
Naše výrobky a práce máte možnost vidět v přízemí budovy 1. stupně ZŠ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama