Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Chci jít na střední školu

12. ledna 2006 v 17:00 | Scio |  Zajímavosti
Chci na střední školu
Chystáte se na střední školu?
Pak řešíte i následující problémy:
  • Jak se co nejlépe připravit na přijímací zkoušky?
  • Jak si ověřit, jestli už umíte dost, aby vás přijali?
  • Jak si předem vyzkoušet atmosféru zkoušek?
Scio vám pomůže
Efektivní a systematickou přípravu v celé šíři předmětu nabízejí internetové kurzy českého jazyka, matematiky a také kurz obecných studijních předpokladů. Studium v kurzech je intenzivní a přitom docela zábavné; promyšlená struktura obsahu vám pomůže optimálně zorganizovat celou přípravu. Studovat můžete kdykoliv a kdekoliv, stačí počítač s internetem. K dispozici je i osobní lektor.
Porovnání s ostatními vám zajistí cvičné a porovnávací testy. Jedná se o testy, které vám pomohou zjistit, kolik toho umíte, jaké jsou vaše šance na přijetí. Nebudete-li o podobě a náročnosti zkoušek vědět předem, budete v nevýhodě oproti těm, kteří zjišťovali, pátrali, kupovali.
Příklad:
Zakoupíte si testy použité v přijímacích zkouškách v loňském roce. Vyřešíte je, vyhodnotíte podle pokynů a v tabulkách najdete, že v češtině jste lepší než 90 % účastníků zkoušek (na vámi vybranou střední školu přijímali pětinu nejlepších, takže to by na přijetí stačilo), ale v matematice jste předstihl pouze 67 % účastníků, přičemž nejhůř dopadla geometrie. Rázem víte, jak své další úsilí zacílit...
Přijímačky nanečisto
si můžete vyzkoušet v říjnu, v prosinci, na konci ledna a v březnu u
srovnávacích zkoušek
ve všech krajských městech. Jsou organizovány podobně jako přijímací zkoušky. Vyzkoušíte si v nich atmosféru zkoušek a ověříte své vědomosti. Každoročně se zkoušek účastní kolem 3000 uchazečů, v průměru jsou pak u skutečných přijímacích zkoušek o polovinu úspěšnější než ostatní.
Vše si můžete IHNED objednat v našem internetovém obchodě. Pokud nemáte čas vše prohledávat, objednejte si sestavu MAXIMUM. Je výrazně levnější, než nákup jednotlivých produtků. Budete mít jistotu, že pro přípravu svého dítěte máte vše, co potřebujete.
S materiály Scio získáváte
Kvalitní materiály pro přípravu na zkoušky
- všechny materiály připravují vybraní pedagogové základních a středních škol a recenzují je další odborníci. Díky tomu máte jistotu, že vše je odborně, metodologicky i pedagogicky správně.
Jinde nedostupnou službu
- nejrůznějších testů pro přípravu je na trhu spousta. Hlavní předností porovnávacích testů Scio jsou ale tabulky, ze kterých se můžete dozvědět, jestli by vás v danou chvíli přijali třeba na střední školu, případně v čem za vašimi vrstevníky zatím ztrácíte. Ve Srovnávacích zkouškách si můžete zkusit, jak na vás dolehne atmosféra zkoušky v cizím prostředí - napodruhé (u ostrých přijímacích zkoušek) už budete zkušenější a tedy klidnější.

Kde hledat další informace

O školách a jejich kvalitě
www.csicr.cz
www.nuov.cz
www.uiv.cz

O přijímacích zkouškách
www.scio.cz
www.kalibro.cz
www stránky škol
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama