Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Vyvolení 2 jsou tady !!!

19. února 2006 v 18:31 | redakce |  Zajímavosti
Zahájila druhá řada Vyvolených
Po dvou měsících Prima rozjíždí opět kolotoč špehování přes obrazovku. Začala druhá série reality show VyVolení. Rozhodně ale nešlo o monstrózní nástup, jaký televize slibovala. Soutěž prošla kosmetickou kúrou - nová znělka, vila, moderátorka Noční show a vyšší výhra, ale princip zůstává stejný.
Terezu Pergnerovou přivítalo v sobotu večer ne zcela zaplněné hlediště docela vlažným potleskem a i moderátorka se vydala poklidnou cestičkou bez špetky vzrušení. Na tom není nic špatného, kdyby televize nenaznačovala monstrózní zábavnou show.
S představením zákulisí nové vily přispěchal Vlasta Korec. Ovládá se odtud téměř vše, od světel až po kamery. Těch je nyní ve vile celkem dvacet pět a zvláště v ložnici jsou nově rozmístěné tak, aby bylo vidět opravdu všechno a všude.
Prohlídku vilou vedl Libor Bouček se svou novou kolegyní Dianou Kobzanovou a první VyVolenou patnáctkou. V sauně se potili Petr a Věra, do zpovědnice si odskočil Emil. Na zahradě je opět vyhřívaný bazén a vířivka, které zkoumali Katka, Jindra, Hans a Hanka. Martin, který bude druhé sérii dělat mluvčího, se uvelebil ve zcela novém obýváku. Proměnou prošla také kuchyň, kde se škorpili hubnoucí Vladko s Wendy. Nejvýrazněji se změnila koupelna. Nově přibyla vana s vířivkou, kterou by Michal s Reginou klidně zkusili k dalšímu kolu holení. Švédská trojka Saša, Monika a Rosťa nakonec zkolaudovali ložnici, která je nyní v zelených barvách.
Pro připomenutí starých časů se setkali první VyVolení v obýváku u plazmové obrazovky. Místo show to ale připomínalo spíše debatu Terezy Pergnerové s přáteli nad sklenicí piva v hospodě. Téměř všem se samozřejmě změnil život od základů.
VyVolení založili svým nástupcům nový deník. Vladko jako vítěz jim v něm nechal vzkaz a společně s ostatními se měli do minuty podepsat a opustit vilu. Opět nepředvedli ani trochu disciplíny a dělali si dost, co chtěli, takže limit nesplnili
Po hudebním představení Sámera Issy, za jehož ozvučení by si zvukař zasloužil smrt, došlo na nové uchazeče o postup do vily. Celkem se bude vybírat z čtyřiceti pěti kandidátů. Objevili se mezi nimi i známé tváře - bývalý moderátor na Nově Jakub Kuba (Hajník), bývalý přítel Reginy Speedy (Miroslav Svoboda) a přítel Renaty Kajdžas Antonín Jalovec.
A Tonda bojuje už zítra s Boxim a Sentym. Okamžitě totiž začínají boje trojic o obydlení vily. První hlasování odstartoval dvojitým "véčkem" sám ředitel Primy Martin Dvořák. Pomocí SMS a telefonátů si diváci vyberou, koho chtějí následující tři měsíce sledovat ve vile. A pozor! Tentokrát vás hlas vyjde o korunu dráž, sedm korun.
Zvyšují se ale také ceny, které druhý VyVolený získá. Za svou výdrž si odnese auto za 1,5 milionu, dovolenou za milion a elektroniku za 500 tisíc. To vše je ale drobnost oproti luxusnímu bytu za 6 milionů a roční rentě ve stejné výši. Suma sumárum bude bohatší o 15 milionů korun.
bližší informace : www.vyvoleni-tv.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Aktuální články

Reklama