Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Zeměpis v osmé třídě - Aneb pověz mi Mapo ČR, co v sobě skrýváš ?

17. března 2006 v 19:18 | žáci 8. třídy |  Z prací našich žáků
Novinky ze školních lavic - 8. třída v akci - Na hodině zeměpisu
- Aneb pověz mi Mapo ČR , co v sobě skrýváš ?
Dnes jsme pracovali ve skupinkách s mapou, sešitem a pastelkami. Za úkol jsme měli najít vše, co jsme se dodnes učili o České republice. Pan učitel nám rozdal několik lístečků s městy a dalšími informacemi - každý kraj jinou barvou. Hned na začátku proběhla burza lístečků.( A zadařilo se )
První skupinka měla najít co nejvíce informací o Libereckém a Karlovarském kraji. Protože jsou to kraje s bohatou kulturou, městy a známé sportem, docela se jí dařilo.
Druhá skupinka vyhledávala informace o Jihočeském a Plzeňském kraji. A dařilo se jí, vzhledem ke kulturním památkám a historickým městům bylo co psát. Taktéž kraj, s poměrně velkým počtem vodních zdrojů dával možnost k realizaci.
Třetí skupinka měla vůbec nejlepší území. Ta se pohybovala na území hlavního města Prahy a ve Středočeském kraji. No a tam toho tedy bylo a je …
Nakonec se skupinky mezi sebou seznámili s tím, co v této hodině našli. V příští hodině budeme pokračovat. Snad už ve škole budeme všichni.
Tato hodina uběhla velmi rychle a docela dost věcí jsme si zapamatovali. A také hodně věcí z dějepisu jsme si zopakovali .....
( více fotografií v galerii - rubrika 8. třída )
Žáci 8. třídy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Aktuální články

Reklama