Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Turnaj v Coca Cola Cup - školské kolo !!!

1. dubna 2006 v 16:34 | Ing. Ladislav Novák -prameny |  Aktivity školy

Informace k školnímu oblastnímu kolu Coca Cola Cup

konaného dne : 4. dubna 2006 v Třebenicích !!!

HRACÍ DOBA

V utkáních v rámci kvalifikačního turnaje je stanovena na 2x 25 minut, s přestávkou v poločase 10 minut. Ve vyřazovacích utkáních 1. - 3. kola je stanovena na 2x 30 minut, s přestávkou v poločase 15 minut. Skončí-li utkání v řádné hrací době nerozhodně, rozhodnou o jeho vítězi pokutové kopy (každé družstvo má 5 pokusů). v utkáních v rámci semifinálového turnaje je stanovena na 2x 25 minut, s přestávkou v poločase 10 minut.

ROZHODČÍ

Všechna utkání rozhodují nejméně dva rozhodčí (jeden hlavní, jeden nebo dva asistenti) z řad učitelů, trenérů nebo jiných osob schválených vždy oběma družstvy. Utkání v rámci kvalifikačního turnaje rozhoduje jako hlavní rozhodčí vždy osoba, která není nijak spojena se školami, které nastupují do utkání. v případě, že se družstva nedohodnou na rozhodčích před zápasem, budou obě vyřazena z turnaje. Utkání v rámci semifinálového a finálového turnaje rozhodují licencovaní rozhodčí Českomoravského fotbalového svazu, které deleguje pořadatel turnaje.

HRACÍ PLOCHA

Travnaté nebo škvárové hřiště o rozměrech uvedených v Pravidlech fotbalu. Pořadatelem kvalifikačních turnajů je škola, která závazně v přihlášce do turnaje zažádá o možnost pořádání turnaje. Povinností pořadatele je zajistit hrací plochu pro odehrání max. 6 utkání, rozhodčí (po dohodě se soupeři) a zdravotní službu k danému utkání.

POŘADATEL A MÍSTO UTKÁNÍ

Pořadatelem vyřazovacích utkání 1. - 3. kola je vždy družstvo uvedené v hracím plánu na prvním místě z každé vylosované dvojice a jeho povinností je zajistit hrací plochu, rozhodčí (po dohodě se soupeřem) a zdravotní službu k danému utkání. Pořadatelem semifinálových turnajů je škola, která bude vylosována jako první v pořadí v každé čtveřici. Pokud tato škola z objektivních důvodů odmítne, právo na pořádání turnaje má druhá v pořadí, resp. třetí nebo čtvrtá. Povinností pořadatele je zajistit hrací plochu pro odehrání 6 utkání a zdravotní službu k danému utkání.

FOTBALOVÉ VYBAVENÍ

Hráči jednotlivých družstev jsou povinni k utkáním nastoupit v dresu (tričku) shodné barvy pro celé družstvo, označeném číslem, trenýrkách a štulpnách. Družstva se před každým jednotlivým zápasem dohodnou na barvě dresů, v případě shodné barvy je družstvo uvedené v hracím plánu na prvním místě povinno zajistit si odlišnou barvu dresů. Brankář se musí odlišovat barvou dresu od vlastních hráčů i hráčů soupeře. Dále doporučujeme používat holenní chrániče a všichni hráči musí používat standardní fotbalovou obuv ("kopačky"). Všechna utkání turnaje se hrají s běžným fotbalovým míčem, který zajistí pořádající družstvo.