Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Aktivní zálohy dětem

3. června 2006 v 21:22 | článek přebrán z Časopisu Ústecký pěšák |  Archiv rok 2005 - 2006
Na základě plánu výcviku Aktivních záloh Ústí nad Labem proběhla dne 2. června 2006 akce " Aktivní zálohy dětem ! " , konaná pro patronátní Základní školu v Třebívlicích.
Společně s příslušníky AZ se zúčastnila této akce jednotka záchranářů Českého červeného kříže z Děčína.
Žákům a učitelům zdejší školy se představili příslušníci roty AZ ústeckého kraje. Při besedě bylo žákům objasněno pro jakou činnost se jednotka připravuje a její možnost nasazení.
Dále pak seznámení s výcvikem roty, beseda o Armádě České republiky. V rámci této besedy byla provedena ukázka vojenské techniky, zbraní a ženisté provedli ukázku imitační munice.
V průběhu dopoledne pak příslušníci roty zabezpečili pracoviště se soutěžemi. Mezi pracovišti nechyběla i ta s vojenskou tématikou - Ochrana proti zbraním hromadného ničení, topografie, práce s mapou , střelba se vzduchovkou. V neposlední řadě svou sbírku zbraní předvedl rtn. Kaplan.
Taktéž ceny do soutěže věnovalo KVV Ústí nad Labem, příslušníci Aktivních záloh a stavební firma Jakubka a spol.
Celé dopoledne se neslo v krásné atmosféře. Na závěr děti a vedení školy poděkovali všem vojákům a rozloučili se s nimi potleskem. Taktéž v závěru využili jízdu vojenskou technikou, kterou pro ně připravil npor. Jan Šverma.
Po celou dobu všem zúčastněným svítilo sluníčko a vše probíhalo v soutěžním duchu.
Kdo zastupoval Aktivní zálohy a staral se o dobrou náladu ?
Za KVV se účastnili : kpt. Tesař, kpt. Valášek, npor. Šverma, npor. Myslíková, pprap. Vojtíšek. Za rotu AZ : por. Primák, nrtm. Kapusta, rtn. Kaplan, štrtm. Makrlík, rtn. Benc, čet. Hájek, rtm. Šlechta, rtn. Číla, rtn. Smíšek, čet. Henyš a vše zastřešoval pplk. Novák.
Fotografie jsou v galerii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama