Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Školní projekt - Volný Den - připravujeme Vánoce

17. prosince 2006 v 17:35 | redakce |  starší články
Jak jsme připravovali Vánoce
Minulý týden v pátek proběhl u nás na prvním stupni školní projekt nazvaný
Volný Den - aneb připravujeme VÁNOCE
Oproti normální výuce, kdy se učíme ve třídách podle rozvrhu, v rámci tohoto projektu jsme si mohli vybrat, ve které třídě budeme a co budeme dělat.
A bylo úplně jedno jestli jsme prvňáci nebo páťáci !
V první třídě jsme si zpívali koledy a vánoční písně.Také jsme si povídali o tom, jak koledy vznikly a o tradicích Vánoc. Na klávesy nám hrála paní učitelka Petra Rulfová. Krásně jsme si zazpívali.
Ve druhé třídě jsme připravovali vánoční cukroví a ozdoby na stromeček.
Dělali jsme řetězy. Krásně nám k tomu vyhrávaly vánoční koledy z "Cédečka" .
Tady se o nás starala paní učitelka Miroslava Fedurcová a paní vychovatelka Ladislava Tichá.
Ve třetí třídě jsme připravovali ozdoby na vánoční stromečky, vyráběli vánoční dekoraci, svícny a mnoho dalších ozdob. Zde se o nás starala paní učitelka Marie Pazderová mladší a paní učitelka Marie Pazderová starší.
Ve školní družině jsme si pak promítali filmy s vánoční tématikou. Zde jsme také ve čtvrté třídě připravovali vánoční svícny, ozdoby na stromečky, okna a také vánoční ozdobné věnce. Zde se o nás starala paní učitelka Marcela Rulfová a paní vychovatelka Lenka Erlichová.
Po celý den byla krásná předvánoční atmosféra. A také musíme říct, že nikdo z nás moc nezlobil a všichni jsme se snažili udělat co nejlepší výrobek. Všichni jsme se vystřídali ve všech třídách. Tak tedy proběhla výuka v pátek. Moc se nám to líbilo a těšíme se na další podobný den.
Žáci prvního stupně - ZŠ Třebívlice
Více fotografií v galérii - Školní projekty.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama