Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Poslední zvonění červen 2007 - ZŠ Třebívlice

29. června 2007 v 17:15 | redakce |  Archiv rok 2006 - 2007
Poslední zvonění v Třebívlicích patřilo této třídě

Pojďme se projít historií...

Tak takto jsme začínali ....

A takto jsme končili....

Je právě 29. června 2007 a to je datum, kdy naposledy navštěvují školu žáci 9. třídy, třídní učitelky paní Mgr. Hany Seifertové.

torzo dívek ...

Atmosféra je tak nějak divná, jako každý rok u deváté třídy. V ostatních třídách je veselo. U devítky je trochu zaražená nálada. Určitě se na tom podepsal dnešní datum a Poslední zvonění.

Ráno je nástup druhého stupně v hale, kde se vyhodnocuje rok a slovo zde dostává devítka. Proslovu se ujímá Andrea s Mírou.

Velmi pěkně popisují celou historii své třídy. Děkují pedagogickému sboru a odchází se do tříd pro vysvědčení.( posuďte sami - vždy úsměvní - dnes ??? )

Něco kolem deváté hodiny je připraven špalír pro odchod nejstarších. Jako každý rok je to úcta pro žáky deváté třídy.

Je poslední zvonění. Vydávají se po schodech za velkého potlesku mladších spolužáků a jejich písně z Akademie od Michala Davida - Poupata.

ukázka z vystoupení na Akademii 2007

Atmosféra je napjatá. u mnohých se slzami v očích. Je to jejich poslední zvonění.Opravdu poslední na základní škole. Všichni si to uvědomují.

Poté jsou vyznamenaní žáci a žákyně se svým pedagogickým sborem pozváni starostou obce Třebívlice Mgr. Josefem Seifertem na zmrzlinový pohár do zámeckého parku.

Tak tedy devítko ( bývalá ) - vzhůru na prázdniny a šťastně do dalšího života. To Vám přeje kolektiv školy a nová redakce školního časopisu Paája !!!!!

Poděkování patří nejvíce redakci školního časopisu za velmi dobrou práci.

Většina odchází ze školy. Děkujeme za pravidelné vydávání školního časopisu - Vendule, Andree, Mírovi, Tomášovi, Lucce, Milošovi, Bertíkovi a Zbyňkovi.

Ať se Vám daří i nadále.


něco ze sportu...

ze života dívek... :-))

společné nástupy...

i toto patřilo k nám...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája Klupáková Ája Klupáková | 30. června 2007 v 16:47 | Reagovat

Dobrý den pane učiteli, ty stránky se mi moc líbí a ta písnička je taky hezká.Bude se mi po škole stýskat, ale já se na vás někdy příjdu podívat na shledanou Andrea.

2 Eddy Eddy | E-mail | 23. ledna 2008 v 16:17 | Reagovat

Pane učiteli tak tohle se vám povedlo to i já padám na kolena. Už se mi stýská po vás všech.

3 Jan Novák Jan Novák | Web | 5. března 2008 v 15:22 | Reagovat

dobrý tati

4 Pětra Čepičkova Pětra Čepičkova | E-mail | 18. června 2008 v 8:37 | Reagovat

Dobry den pane učitel. Ty stranky jsou velice moc pěkne. Když se na tyto stranky divam, tak mam oči v slzach. Spominam na dobre i špatne časi na zakladce, ale stejnak bych jeste jednou chtela zas vidět všechny pohromadě. Zdravim všechny ve škole

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama