Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Prázdniny ve školní družině

24. srpna 2007 v 17:49 | redakce |  školní družina
Co nového na škole ???
V Třebívlicích začali již o prázdninách
Už ve středu 22. srpna začal v třebívlické škole rušný život. Ptáte se proč? Sešlo se tady totiž 23 školních i předškolních dětí, aby si konec prázdnin užily společně. Čekaly je tři dny plné dobrodružství. Ve středu odpoledne se děti pod dohledem vedoucích vydaly na výlet v našem okolí -vlakem dojely do zastávky Opárno, prošly Opárenským údolím přes Malé Žernoseky a Lhotku až do Lovosic na vlakové nádraží a vlakem se vrátily zpět do Třebívlic. Večer je čekalo setkání s pohádkou, které pro ně připravila Mgr. Petra Rulfová - vedoucí knihovny v Třebívlicích. Noc všichni strávili ve školní družině na karimatce a ve spacáku, což se jim ohromně líbilo.
Druhý den po snídani se vydali na výlet do Prahy, kde navštívili Muzeum Policie ČR, vyslechli povídání o historii i současnosti policie, vyzkoušeli si snímání otisků prstů a svého průvodce - poručíka Jana Holuba - se mohli na cokoli zeptat.
Druhou část výletu tvořila návštěva Muzea dopravních podniků města Prahy. Děti se projely po Praze historickou tramvají a poté si prohlédly historické tramvaje, autobusy i vlaky v muzeu.
Mimo jiné viděly i "koňku taženou dvěma koňmi", model metra, které nikdy nejezdilo, a mnoho dalších vozů, které nejen vozily lidi, ale i zabezpečovaly provoz na kolejích v dobách minulých.
Po návratu z Prahy bylo místo večeře opékání vuřtů u táboráku a za tmy stezka odvahy.
opékáme....
jeje - Micky Mouse ...
Obojí pro ně připravil ing. L. Novák se svými kamarády z roty Aktivních záloh Ústí nad Labem. Všechny děti statečně došly tmou až do cíle.
Po takto náročném dni pak ve spacáku na karimatce usnuly velmi rychle a v pátek ráno se zase rozloučily a rozešly se do svých domovů. Celý pobyt pro ně připravily vychovatelky školní družiny za velké pomoci uklizečky školy.
Ladislava Tichá, ZŠ Třebívlice

Pohoda a klídek...
Družina se zabydluje

a je to...

Stezka odvahy

duch

Společné foto na závěr a je to za námi....

více fotografií zde
Prázdniny ve školní družině
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelč& Nelč& | Web | 24. srpna 2007 v 18:01 | Reagovat

Ahoj, zvu tě na můj blogís :)

2 A.Klupáková A.Klupáková | 30. srpna 2007 v 18:30 | Reagovat

Děkuji všem nadšeným "dospělákům" z řad zaměstnanců i z řad členů aktivních záloh, kteří zpříjemnili našim žákům konec prázdnin a na několik dnů převzali starosti rodičů o děti na svá bedra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama