Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Děti z prvního stupně a ze školky v Zemi snů na Libochovickém zámku

13. října 2007 v 20:15 |  Archiv rok 2007 - 2008
Děti z MŠ spolu s prvňáčky a druháčky prožily společné dopoledne v Zemi snů. Vydaly se totiž za pohádkovými bytostmi do zámku v Libochovicích. Hned u vchodu na děti čekal vypravěč, který děti proměnil v hodné skřítky a dal jim důležitý úkol - zachránit princeznu ze zajetí zlého čaroděje.
Že to nebude jednoduché, se děti brzy přesvědčily samy. Po cestě zámeckým parkem na ně čekalo několik pohádkových bytostí s nelehkými úkoly.
I když se někoho ti nejmenší trošičku báli, tak naštěstí starší děti vše zachránily svými znalostmi - uměly víle najít a spočítat motýly, duchovi stromu ukázaly své znalosti z ekologie, víle ohýnku vyjmenovaly pravidla zacházení s ohněm a telefonní čísla na hasiče, policii a záchranku.
Zlou vílu loužičku dokonce svými znalostmi slušného chování a odvahou dokázaly zaklít a tím získat živou vodu. Ani předchozí úkoly neplnily zbytečně. Za odměnu se učily zaříkávadlo a dostávaly barevné míčky, které u kouzelné babičky vložily do skály a tím se jim otevřela brána k zlému čaroději.
S napětím děti vstoupily do komnaty, kde na ně čaroděj čekal. Ten hned začal zle vyhrožovat, ale protože se děti pilně učily zaříkávadlo, hned ho začarovaly a konečně mohly živou vodou vysvobodit krásnou princeznu.
Za svou odvahu dostaly od princezny malou sladkost.
Dětem se dopoledne s pohádkovými postavami moc líbilo a spokojeně se vracely zpět do školky a do školy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama