Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Baronka cup Třebívlice 2008

23. října 2008 v 18:33 | redakce |  Florbal
Pohár starosty obce Třebívlice - Baronka cup 2008
Školáci oslavili vznik republiky sportem

U příležitosti oslav 90. výročí vzniku ČSR a v rámci protidrogové prevence zorganizovala naše ZŠ Třebívlice florbalový turnaj pro menší školy Litoměřicka - Baronka Cup 2008. Uskutečnil se ve čtvrtek 23. října. A protože jsme byli vyzyvatelé a organizátoři, nesměli na turnaji chybět ani naši "borci", ale ani zástupci našeho školního časopisu Paája, aby mohli všechno zdokumentovat.
A jak tedy vše probíhalo? Turnaj zahájil v 9 hodin pan starosta, který věnoval do turnaje poháry, a paní ředitelka, která připomněla odkaz vzniku ČSR a prvního československého prezidenta. Ředitel turnaje pak ještě připomněl zásady fair-play a mohlo se hrát.
Na turnaj přijeli zástupci základních škol Budyně nad Ohří, Mšené - lázně, Třebenice a Žalhostice. I s naší školou tedy hrálo 5 škol systémem každý s každým. Hrály se desetiminutové zápasy a hra měla velký spád. Naši kluci vyhráli hned první zápas a dařilo se jim i v těch dalších. Ale i ostatní hráli pěkně. Branky padaly jedna za druhou, nikdo se neulíval ani nevzdával při prohře, každý měl chuť si zahrát a vyhrát.
Po odehrání základního kola se všichni posilnili ve školní jídelně a šlo se na semifinále a finále. Nejprve se rozhodlo o umístění na 3. - 5. místě. Tyto příčky obsadily ZŠ Třebenice, Mšené - lázně a Budyně nad Ohří. A pak už mohli naši spolužáci naplno fandit ve velkém finále Třebívlicím proti Žalhosticím.

I když jsme se hned na začátku dostali do vedení, Žalhostičtí se nevzdávali, dali nám zabrat a sehráli s námi pěkný finálový zápas. Druhé místo jim po právu a se ctí plně patří. A naši kluci? Ti byli prostě nejlepší!
Na závěr turnaje pochválil hlavní rozhodčí všechny týmy za pěknou hru a každé družstvo si odneslo drobné dárky a diplom. Pro první tři družstva byly připraveny poháry a hodnotné ceny a oceněni byli i nejlepší hráči družstev a nejlepší střelec turnaje, jímž se stal náš Tomáš Hrdý.
Děkujeme všem sponzorům, kteří nám pomohli finančně turnaj zabezpečit, a děkujeme panu učiteli Novákovi, který byl duší celého turnaje a vše zorganizoval. Děkujeme také všem týmům za účast a samozřejmě gratulujeme vítězům.

V turnaji bojovala družstva vesnických škol u příležitosti 90. výročí vzniku samostatného Československa, který budeme slavit 28. října 2008.
Do turnaje se přihlásilo pět mužstev ze základních škol - Třebívlice, Třebenice, Žalhostice, Budyně nad Ohří a Mšené-lázně.
Turnaj probíhal pod záštitou starosty obce Třebívlice - Mgr. Josefa Seiferta a ředitelky ZŠ Třebívlice Mgr. Aranky Klupákové.
Ceny pro nejlepší mužstva věnovalo Zámecké vinařství Třebívlice, s.r.o. , zastoupené panem Janem Dienstlem.
První vhození provedl pan Jan Dienstl .
Ceny pro nejlepší hráče věnovala ZŠ Třebívlice společně s pojišťovnou UNIQA, zastoupenou Ing. Pavlem Hartmanem.
A je to tam...
Třebenice - Žalhostice
podařilo se...
kulisa diváků byla skvělá..
Turnaj probíhal dne 23. října 2008 v třebívlické sportovní hale.
Po celou dobu se hrála vzájemně pohodová utkání a bylo se opravdu na co dívat.
vítěz turnaje 1. místo
2. místo
3. místo
4. místo
5. místo
radost nezakrýval ani pan starosta, že pohár zůstal doma...
i paní ředitelka zlaté medaile na krk našim žákům dávala s radostí
a je to doma...
radost byla veliká
Byl to krásný a příjemný den. Poděkování patří všem zúčastněným a organizátorům. Sláva vítězům, čest poraženým.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bekim Bekim | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 14:40 | Reagovat

no comment:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama