Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Návštěva muzikálu - PŘÍSTAV POD HVĚZDAMI

25. ledna 2009 v 11:54 | redakce |  Školní rok 2008-2009
Dne 21. ledna 2009 navštívila 6. a 7. třída maďarský muzikál "PŘÍSTAV POD HVĚZDAMI" v mosteckém divadle.
V muzikálu vystupovali duchové pohádkových postav - trpaslík, princ, kat, chlapec - ,kteří na půdě očekávali příchod převozníka. Tam měl své počítačové království programátor Ráďa s počítačem IX. generace Robinsonem.
Duchy viděli jen lidé s dobrým srdcem. V představení plném písniček nechyběli detektivové, zločinec, nerudný domovník bábinka a moderní technika.
A samozřejmě, že nechyběl ani šťastný konec. Všem se představení moc líbilo.

A o čem to celé bylo si můžete přečíst přímo ze stránek Divadla v Mostě :

Přístav pod hvězdami / A Padlás /


Motto: Pohádkový příběh z půdy.


Úspěšný muzikál maďarské provenience je moderní pohádkou, jejímž základním tématem je střet dobra a zla. Tyto dva principy jsou zastoupeny jak lidskými bytostmi na straně jedné, tak pohádkovými bytostmi na straně druhé. Mezi nimi se odvíjí nápaditý příběh mladého muže obývajícího se svou technikou půdu činžovního domu, jeho dívky, matky, gangstera Barabáše / a dalších /a pohádkových bytostí - prince, chlapce, kata, trpaslíka, převozníka, kteří hledají ve vesmíru svou hvězdu.

Velkým kladem tohoto muzikálu je svěží hudba Gábora Pressera, vůdčí osobnosti kdysi velmi populární rockové formace Lokomotiv GT. A právě Presserova hudba a pestrý děj v mnohém souznějící se současností a jejími problémy, dělají z Přístavu pod hvězdami přitažlivý titul pro malé i velké diváky.


Herci
Lukáš Rous, Martina Šimíčková, Regina Razovová, Radim Madeja, Jiří Kraus, Vít Herzina, Miroslav Středa, Otto Liška, Jan Beneš, František Nedbal, Eduard Endt
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jhimgceve jhimgceve | E-mail | Web | 28. května 2009 v 17:26 | Reagovat

gELRzK  <a href="http://vgiwmbyhjezv.com/">vgiwmbyhjezv</a>, [url=http://zeyikparowmd.com/]zeyikparowmd[/url], [link=http://nzxsspjtzudy.com/]nzxsspjtzudy[/link], http://xsxprouuxkyo.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama