Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Projekt Jeden druhému a všichni společně

25. ledna 2009 v 10:59 |  Školní rok 2008-2009
Věcné vyhodnocení projektu:
Projekt Jeden druhému a všichni společně probíhal v měsících září až prosinci a hodnotíme ho jako úspěšný. Byl realizován v plném rozsahu a přispěl ke zvýšení jazykových a pedagogických schopností a dovedností zúčastněných pedagogů. Jeho cíle byly definovány ve dvou rovinách a byly beze zbytku naplněny.
Prvním hlavním cílem byl rozvoj pedagogické schopnosti a dovednosti učitelů anglického jazyka formou účasti na metodických kurzech a předávání získaných poznatků kolegům. Vyučující anglického jazyka absolvovali metodické a didaktické kurzy, ze kterých si přinesli spoustu námětů do hodin. Přínosem bylo i to, že si na těchto kurzech mohli vyměňovat zkušenosti a nápady s učiteli jiných škol, kteří mají s výukou anglického jazyka větší zkušenosti. Současně mohli rozvíjet své jazykové dovednosti, neboť Metodický kurz pro učitele Aj byl realizován v anglickém jazyce. Vzhledem k tomu, že jsme malým kolektivem, docházelo bezprostředně po absolvování jednotlivých akcí k přenosu informací během přestávek, volných hodin apod.
Druhým cílem projektu bylo umožnit více učitelům školy účast na kurzech Brána jazyků otevřená, které poskytují vzdělání v jazycích na různých stupních dle Společného evropského rámce pro jazyky. Všech sedm přihlášených účastníků kurzy absolvovalo. Tři učitelky si prohloubili znalosti v kurzech A1 a A2, čtyři vyučující se studiem anglického jazyka začali.
Čerpání finančních prostředků proběhlo dle předloženého rozpočtu. Částka na kurzovné byla vyčerpána bezezbytku, z částky na zástup pedagogů vracíme do státního rozpočtu 709Kč. Rozdíl vznikl z menší potřeby zastoupení než bylo předpokládáno, protože v září došlo k úpravě rozvrhu.
Celkově hodnotíme účast v projektu jako velký přínos škole. Získané prostředky z projektu nám umožnily zapojit do jazykového vzdělávání více pedagogů, než bychom mohli z běžných rozpočtových zdrojů. Vypsání takovýchto programů i nadále uvítáme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kingstalker Kingstalker | E-mail | Web | 29. září 2011 v 9:26 | Reagovat

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama