Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Školní družina o prázdninách opět v akci

7. července 2009 v 12:15 | redakce |  Školní rok 2008-2009
Spaní ve školní družině
Že školní rok na naší škole skončil 30. června ? Nenechte se zmýlit! Naše paní vychovatelky pro nás připravily akci " spaní v družině".
Už 1. července se nadšenci sešli na " školní akci mimo školu ".
Přestože sraz byl až v 17 hodin, první účastník přišel už v 16.30. Do 17.05 nás ale bylo už celých 21 a druhý den ráno k nám přibyla ještě jedna dívenka.
Když jsme se sešli, naším úkolem bylo vyrobit nepečený dort a připravit večeři. S chutí jsme se do toho pustili, někteří připravovali dorty, byly z kysaných smetan a s ovocem. Jiní z nás připravovali pomazánku - naši známou salámovou s vajíčky a sýrem a další ještě krájeli rajčata a okurky, aby nám pak večeře klouzala lépe do krku.
Po večeři jsme se vydali na procházku do Solan, že prý " aby nás unavily ". Přesto že návrat byl až v 20. 30 a mnozí z nás unaveně i vypadali, po mytí jsme se řádně probudili.
Večer jsme se pobavili u filmu Kungfu Panda a ve 22.30 byla večerka. Jenže nám se spát ještě nechtělo a dali jsme to všem patřičně znát. Svým povídáním, smíchem a " věčným couráním " jsme paní vychovatelky přiváděli k šílenství, ale nedali jsme se! Až do půl jedné nám elán vydržel, ale pak jsme odpadli všichni. Jenže ve 4 hodiny ráno už některé z nás měly vyspáno a celý proces začal nanovo. Sice těžko, ale přece jen se podařilo vychovatelkám nás v postelích udržet téměř až do 6 hodin. Pak byl konečně budíček a v 7 hodin snídaně.
Po snídani nás čekal výlet do pražské ZOO.
ZOO je krásná, ale moc veliká na to, abychom ji stihli celou projít za jeden den. Prošli jsme tedy jen některé pavilony, ale nám to stačilo.
Viděli jsme lachtany a tučňáky, dětský koutek a pavilon tropů. Zhlédli jsme i tygry, želvy sloní, u goril jsme dokonce viděli jak " maminka krmí miminko ".
Přes někomu odporné hady jsme se dostali až k žirafám a ty naši prohlídku ukončily. Občas jsme se zastavili a občerstvili, nakoupili pití a taky dárečky a upomínkové předměty a vydali se na cestu domů. Utahaní, ale spokojení jsem dorazili do školy v 19.30 hodin.
Těšili jsme se na odpočinek a místo toho nás čekal táborák a stezka odvahy. U táboráku jsme dokonce i zpívali, taky jsme stihli hrát na honěnou a hlavně jsme byli čím dál tím nervóznější. Padalo to na nás víc a víc, až někteří propukli v pláč. Okolo táboráku se motala spousta cizích lidí a ti se najednou bez rozloučení vypařili….
Věděli jsme, že je zle. Uklidili jsme věci od táboráku a vydali se na tu důležitou cestu noční Skálou. I když jsme brečeli a prosili, stejně se tomu nikdo nevyhnul. Po dvojicích jsme stezku absolvovali všichni. A vůbec to nebylo tak hrozné, jak to vypadalo. Někteří občas zaječeli, ale prošli jsme všichni bez úrazu.
Na cestu nám svítily svíčky a sem tam byl někdo schovaný, nebo nás vylekal nějaký zvuk. Na konci už se nikdo nebál a všichni jsme byli stateční. Tentokrát jsme po příchodu do družiny během 15 minut spali všichni. A to až do rána do půl 7.
Nastal poslední den, bylo nám to trochu líto. V 8 hodin sjme šli na snídani, pak na túru pod Kuzov. Hledali jsme granátky v potoce Granátka, přes Dřemčice jsme pak pomalu došli do Třebívlic.
Protože bylo horko, před obědem jsme se všichni osvěžili - opláchli se studenou vodou ve škole. Po obědě následoval zákusek - smetanový dort a pak hurá na koupaliště.
Tam náš pobyt v družině končil. Ve vodě jsme nejen "blbli", ale také závodili v plavání. Ve 14.45 jsme odešli na poslední otvírání dveří ve škole - na mnohé už čekali rodiče. Neradi, ale přesto jsme museli družinu na prázdniny opustit. Všichni se už ale těšíme na září, kdy se zase sejdeme a pak na další akci v družině.
Za snídaně a obědy děkujeme našim školním kuchařkám, které nám ochotně připravovaly nejen obědy, ale i snídaně.
Za spolupráci a srandu patří dík také paní uč.itelce Fedurcové, která s námi podnikla výlet do Prahy a paní Klupákové, naší paní uklízečce, která nás po celou akci nejen kontrolovala, ale také nám a po nás uklízela umyvárny a toalety.
Děkujeme také všem dobrovolníkům, kteří pro nás připravili stezku odvahy - všechny vedl pan učitel Novák.

Nadšenci z družiny


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anička anička | 12. září 2009 v 22:12 | Reagovat

bylo na tom výletě super...

2 anička anička | 28. ledna 2010 v 19:38 | Reagovat

moje řeč bylo to super:)až na stesku odvahy:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama