Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Sportovní klání fotbalového a florbalového kroužku na závěr roku

30. prosince 2009 v 7:49 | redakce |  Školní rok 2009-2010
Fotbalové klání rodičů proti dětem
V neděli 20. prosince 2009 se uskutečnilo utkání rodičů proti dětem. Školní fotbalový kroužek pořádal rozlučkový turnaj na závěr roku.
Sešli se mladší žáci a přípravka. Proti nim se postavili tátové. A bylo na co koukat. Nejen, že mladí ukázali co vše se za 4 měsíce naučili, ale strávilo se pěkně nedělní odpoledne.
Kdo přišel nelitoval. No a rodiče - tátové ukázali, že fotbal ještě hrát nezapomněli a mámy, ty fandily na obě strany.

Povánoční sportovní klání dětí a rodičů ve florbale
V neděli 27. prosince 2009 se v Třebívlicích a blízkém okolí nechaly v některých domácnostech odpočinout počítače a televizory. Rodiče a přátelé místní školy ve spolupráci se školním kroužkem florbalu a místním Sokolem pořádali akci : " Dejme pauzu počítači a cukroví !".
V místní sokolovně se sešlo od 13.00 hodin na 70 příznivců tohoto sportu. Žáci místního školního kroužku vyzvali své rodiče a bývalé žáky školy ke změření sil. Kdo nemohl sportovat, přišel alespoň podpořit své favority. A bylo se na co dívat. Ať mladší či starší, hrálo se s chutí a radostí. Hrálo se přes 2, 5 hodiny a zúčastnilo se této akce na 40 hráčů různých věkových kategorií.
A jak to dopadlo ? Prvenství si zaslouženě odneslo družstvo rodičů, na druhém místě skončilo družstvo bývalých žáků - dorostenců. Na třetím a čtvrtém místě se umístilo družstvo starších a mladších žáků. Rodiče tak ukázali dětem, že ještě florbal nezapomněli. A mladší - ti ukázali svým rodičům, že už jim to jde docela dobře.
Vůbec ale nebylo důležité kdo se stal vítězem. Nejlepší byla celá atmosféra této akce. Po vánočním sezení u počítačů, televizorů a pojídání dobrot to bylo dobré rozhýbání celého těla.
Všem, kteří přišli, patří poděkování. Fanoušci hlasitě podporovali všechna mužstva. Akce se povedla a všichni se těšíme na další. Ukázalo se, že sport na vesnici ještě táhne !
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama