Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Celá vesnice sportuje - aneb Třebívlická 24

11. dubna 2010 v 19:37 | redakce |  Školní rok 2009-2010
Třebívlická 24 byla pokořena přesně v 09.00 hodin 11. dubna 2010
Sportujeme celý den
 A máme to za sebou !!! Nultý ročník " Třebívlické 24 " skončil. Účastníci se sešli těsně před devátou hodinou ranní 10. dubna 2010 v Třebívlické sokolovně. V 9.00 hodin pan učitel Novák slavnostně stisknul stopky a ty začaly měřit 24 hodin sportu. Slavnostního zahájení se zúčastnil i starosta obce, který všem popřál mnoho zdaru.
Sportujeme celý den
Prvními účastnicemi byly tanečnice z tanečního kroužku místní základní školy. Po nich své dovednosti na koberci, švédské bedně či gymnastickém nářadí předvedli naši nejmenší - předškoláci ve věku od 3 do 6 let. Následoval dětský badminton a dětský fotbal. Oba tyto sporty jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Kurty i hřiště byly vždy plné a všichni malí účastníci si je chtěli vyzkoušet. Následovala rychlá přestavba hřiště pro florbal. I v tomto sportu nastoupili nejmladší hráči. Sehrálo se pěkných pár zápasů a všichni hráči ( i hráčky) byli s hrou spokojení.
Sportujeme celý den
Čas se posunul do brzkých odpoledních hodin a na hřiště nastoupily dvojice hrající badminton mix ( dítě + dospělý ) na čtyřhru. Poté přišla na řadu přehazovaná, velmi oblíbená především u školní mládeže. Dospěláci se po krátkém vysvětlení zapojili do hry s dětmi. Zavládla velmi dobrá atmosféra. Té bylo tolik, že vytvořených pět šestičlenných družstev mezi sebou odvádělo spoustu vyrovnaných zápasů. V tělocvičně nastala pravá sportovní atmosféra, všichni chtěli vyhrát a všichni si fandili. V tu dobu se v tělocvičně pohybovalo kolem stovky dětí a dospěláků. Svým povzbuzováním totiž přilákali mnoho okolojdoucích, kteří se okamžitě přidali.
Sportujeme celý den
 Odpoledne pokračovalo, světla venku pomalu ubývalo a v sokolovně se zatím zabydleli stolní tenisté. Ti sice měli řádný trénink, nicméně tentokrát nechali zahrát i laiky, kteří jinak stolní tenis nehrají. U posledního stolu se vytvořil dlouhý had dětí a jejich rodičů, kteří si spolu zahráli oblíbenou vyřazovačku. Tento sport trval do dvacáté hodiny, kdy na plac nastupovali dospěláci. Večerní a noční hodiny patřily převážně dospělým.
sportujeme celý den
Hrál se volejbal, nohejbal, florbal i badminton. Vše ve smíšených družstvech a hrálo se až do rána. I když se zdálo, že bude v časných ranních hodinách krize, počet sportovců v tělocvičně neklesl nikdy pod 25. Všichni se vzájemně podporovali a poctivě se střídali na place ve všech sportech.
Sportujeme celý den
Nad ránem opět podrželi stolní tenisté, kteří aktivně zapojili do svého sportu i ostatní. Po nich přišlo na řadu klání ve volejbale a bylo se nač dívat. I když někteří kolem páté hodiny necítili své ruce, nadšeně smečovali. No a rozveselení nastalo opět u přehazované, kde jsme si užili legrace.
Sportujeme celý den
V pět ráno nastoupili na řadu nohejbalisté a to už byl čas, kdy do tělocvičny začal proudit zase nový život. Děti po krátkém spánku přicházeli podpořit své mnohdy vyčerpané rodiče. ( i přes odehraných několik hodin ve všech sportech byl každý z nich fit jako na začátku )
Sportujeme celý den
Noc bez spánku byla ukončena florbalem místního florbalového kroužku. Děti z tohoto kroužku v počtu 18 úvodním hvizdem v půl osmé zahájili své exhibiční utkání a táhly ho až do posledních vteřin "Třebívlické 24" a bylo se na co dívat.
sportujeme celý den
V průběhu zápasu už se tělocvična naplnila většinou sportujících, kteří si přišli vychutnat posledních pár závěrečných minut. Florbalisté jim tyto poslední minuty zpříjemnily svým nádherným vyrovnaným utkáním, kde došlo i na odvolání brankaře. 
Sportujeme celý den
Úderem deváté hodiny bylo sportovní klání slavnostně ukončeno - posledních deset vteřin odpočítávali všichni společně a mohutným pokřikem hurá udělali definitivní tečku. Na rozloučenou všem zatančila Hip hop skupina Dark Dance.
Sportujeme celý den
No a co říci na závěr ? Můžeme být všichni pyšní na to, co jsme dokázali. Vždyť to byla první takováto akce svého druhu v kraji a našem okrese. Všem patří poděkování za to, že podrželi svou obec a školu. I přes únavu bylo vidět, že se nám po této atmosféře bude stýskat. 
Sportujeme celý den
Akci celkově pořádal Obecní úřad Třebívlice, místní Sokol a učitelé ze základní školy. Na závěr je nutné poděkovat všem, kteří se o nás postarali svým sponzorským darem. Jedná se o Smíšenku K+K v Třebívlicích pana Kotláře, který věnoval oplatky a bonbony pro osvěžení, paní Cílovou, která věnovala jablka pro doplňování vitamínů. Obecní radě, která se pro všechny postarala o pitný režim.
Sportujeme celý den

No a několik čísel závěrem:
Doba trvání: 24 hodin, Počet sportů:   9, Počet účastníků:   254
Sportujeme celý den
Více fotografií se připravuje - prosíme o strpení
sportujeme celý den
I v noci byla dobrá nálada
sportujeme celý den
nechyběl ani odpočinek
sportujeme celý den
Hurá !!!! Dokázali jsme to !!!!
sportujeme celý den
Závěrečný nástup
sportujeme celý den
Slavnostní ukončení akce provedl pan starosta Mgr. Josef Seifert a hlavní organizátor akce Ing. Ladislav Novák
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbila se Vám Třebívlická 24 ?

byl/a jsem nadšen/á 80.6% (25)
ano, moc 9.7% (3)
ano 0% (0)
spíše ne 3.2% (1)
nelíbila 6.5% (2)

Komentáře

1 dragon dragon | 19. dubna 2010 v 14:43 | Reagovat

moc se vám ta 24 povedla pane učiteli :)

2 kaspar kaspar | 23. dubna 2010 v 12:46 | Reagovat

byl sem rad ze sem tam moh bejt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama