Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Návštěva vězeňské služby u nás ve škole

24. května 2010 v 15:48 | Anna Zelenková |  Školní rok 2009-2010
vězeňská služba
Dne 21. 5. 2010 k nám na školu zavítalo několik pracovníků věznice s ostrahou v Bělušicích i s chlupatým doprovodem.
vězeňská služba
 První část se odehrávala na malém hřišti ta tělocvičnou a bylo to určené pro celou ZŠ Třebívlice.
vězeňská služba
Nejdříve nás seznámil se zbraněmi používanými vězeňskou ostrahou pan Lácha a potom nás pan Petr Žižka obeznámil o služební kynologii. Dokonce byl i tak laskav, že nám odpověděl na několik záludných otázek.
vězeňská služba
Poté přišly tolik očekávané ukázky práce a výcviku pejsků.
vězeňská služba
První nám předvedl malinois Arek svou dokonalou poslušnost, který v nás vyvolal leckdy i úsměvy. Tento pejsek byl takový dobrák, že nechal děti i aby si ho pohladily. Nutno přiznat, že i autorka tohoto článku si jeho měkoučký kožíšek podrbala.
vězeňská služba
Jako druhý nám předvedl své kvality kříženec dobrmana s labradorem Drago, který nám předvedl hledání drog v autě paní zástupkyně. Samozřejmě, že sáček s drogami tam byl dodán pracovníky věznice.
vězeňská služba
Nakonec v nás upřímný obdiv vyvolal dobrman Derick svým talentem ke kousání. Pana Žižku zvesela proháněl a se stejným nadšením i kousal. Pan Nietsch měl co dělat, aby ho na vodítku udržel. Všichni museli uznat, že by ho nechtěli poznat bez vodítka a nalačno.
vězeňská služba
Celou návštěvu zakončila beseda žáků druhého stupně se speciální pedagožkou paní Danuší Vránovou, která nám zodpověděla otázky ohledně života ve věznici.
vězeňská služba
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama