Poslední rozloučení redakce Paáji.

Za dobu vzniku školního časopisu navštívilo do 1. července 2010 stránky 624 159 návštěvníků z celého světa. Stránky se umisťovaly v kategorii školství do 150 místa. V poslední době je navštěvovalo na 320 návštěvníků denně. Rekord návštěvnosti za den byl 1 726 návštěvníků v květnu 2006.
Redakce věnovala panu učiteli dort PAÁJI za práci a pomoc při vedení kroužku.Společně jsme ho ochutnali a rozloučili se.

Tak tyto stránky už dlouho nejsou aktivní ale stále je navštěvuje spoustu lidí. Děkuji všem, kteří zde hledají co potřebují nebo si jdou zavzpomínat na školní časy.

K 21. listopadu 2011 je navštívilo 700 256. To je za půl roku přibližně 48 000 lidí.
K 5. listopadu 2012 je navštívilo 772 450. Za rok je to tedy přes 70 000 lidí.
K 31. prosinci 2012 je navštívilo 778 000. Ročně si tedy drží návštěvnost 70 000 lidí.

Mateřská škola - Loučení se školáky

16. června 2010 v 10:09 | redakce |  Školní rok 2009-2010
Loučení se školáky
loučení se školáky
Dne 15. června 2010 proběhlo v mateřské škole " Loučení se školáky ". Popřát dětem mnoho úspěchů v základní škole přišly paní ředitelka Aranka Klupáková a paní Fuxová za Obecní úřad Třebívlice. Zároveň dětem přinesly malé dárky.
loučení se školáky
Za MŠ děti dostaly pohádkovou knížku. Všechny děti ráno připravily pro návštěvy malé pohoštění.
loučení se školáky
Dojemné bylo loučení deváťáků s předškoláky. Přišlo jich všech 11. Stejně tak je letošních předškoláků. Došlo tak k symbolickému předávání štafety. Předškoláci je vítali s připravenými jednohubkami. Každý deváťák potom předal svému předškolákovi kornout se sladkostmi.
loučení se školáky
Nálada se uvolnila při diskotéce, na které se společně zapojily obě skupiny. Poté jim Ondra ukázal tanec ve stylu Drum and bass
loučení se školáky
a také mladí se nenechali zahanbit a předvedli své taneční umění. Ládík Lácha předvedl breakdance v plné parádě.
loučení se školáky
Poté si povídali o škole. Dále si deváťáci zavzpomínali na chvilky ve školce a čím chtěli být. Zároveň předškolákům oznámili,na které školy odcházejí. Předškoláci jim zase prozradili, čím by chtěli být oni.
loučení se školáky
Nakonec všichni ochutnávali ze švédských stolů. Všem se to moc líbilo. Byl zaveden velmi pěkný symbol, ve kterém by bylo dobré pokračovat.
loučení se školáky

No a jak to viděla " DEVÍTKA "

Dne 15.6. 2010 se v budově mateřské školy Třebívlice uskutečnilo loučení budoucích prvňáčků se školkou a zároveň přivítání do řad školáků. Nejdřív za dětmi přišla paní ředitelka Aranka Klupáková a předala mrňouskům malý dáreček od obecního úřadu a knížku, kterou si možná už za rok budou moci sami přečíst.
loučení se školáky
Potom následovala malá minidiskotéka, kterou přerušil až příchod deváťáků v doprovodu pana učitele Nováka. Děti nás přivítali bouřlivými pozdravy a malým, leč opravdu dobrým občerstvením. Všichni jsme se přesvědčili, že budoucí žáci jsou velice šikovní.
loučení se školáky
Následovala další diskotéka, tentokrát společně s deváťáky. Nutno připomenout, že celou korunu tomu dal pan učitel a jeho malá lekce tance pro nejmenší. Děti ho s chutí napodobovaly a my jsme jen zírali.
loučení se školáky
Pak jsme se všichni usadili do kroužku a děti se nás mohli ptát na různé věci. Nejdřív jsme řekli, kam kdo jde na střední a poté jsme sami zavzpomínali na to, čím jsme chtěli být v jejich věku. Ačkoli každý tvrdil zprvu, že už si to nepamatuje, nakonec si vzpomněl každý.
loučení se školáky
Celou naši návštěvu zakončila malá předváděcí akce. Ondra dětem předvedl ukázku moderního tance, a pak některé odvážnější děti sami ukázaly své taneční nadání. Protože jich bylo pomálu, můžeme je zde vyjmenovat. Byli to Ládík Lácha, Tomášek Kalců a Verunka Vojtková. Všichni jsme byli malými tanečníky opravdu udivení a bouřlivý potlesk byl velice zasloužený.
loučení se školáky
Krásné chvíle, kdy si starší zkušenější pohovořili s budoucími prvňáčky. Zakončení provedla davítka před školkou poslední fotografií.
loučení se školáky
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 28. února 2011 v 17:47 | Reagovat

Čauky, je to tu fajne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama